O MNIE

Jestem Zuzia i pomagam skutecznie przejść na zdrowy styl odżywiania. Podzielę się z Tobą moją wiedzą i praktyką. Razem ze mną zmienisz swoje podejście do odżywiania i będziesz czerpać z tego radość 🙂
Poznajmy się.

Myślisz o tym w jaki sposób chcesz się odżywiać na stałe? Jak wyobrażasz sobie siebie i swoje życie? 

Dlaczego zadałam Ci to pytanie? – pozwól że opowiem Ci moją historię

„Zuźka co Ty robisz ze swoim życiem? Jak traktujesz osobę która będzie z Tobą na zawsze – siebie? Okazało się że niezbyt dobrze….”

Kilka lat temu byłam pucołowatą, apatyczną i smutną osobą. Czułam się nieatrakcyjnie i byłam przygnębiona. Nawarstwiające się problemy, sprawy, stres, pośpiech i uzależnienie od cukru rządziły w moim życiu. Jadłam byle co, byle jak i byle kiedy. Dlatego czułam się byle jak, a przeziębienia i choroby pojawiały się jedna za drugą, w domu miałam istną aptekę i co chwilę sięgałam po antybiotyki.  Zapracowałam sobie na kilka chorób. Aż w końcu się przeraziłam – Zuźka co Ty robisz ze swoim życiem? Jak traktujesz osobę która będzie z Tobą na zawsze – siebie? Okazało się że niezbyt dobrze….

Zrozumiałam, że jedzenie nie ma jedynie zapchać głodnego żołądka, ale ma nas odżywiać, dawać energię i dobre samopoczucie.

 

A potem przyszedł czas na zmiany, na poszukiwanie, zdobywanie wiedzy i odkrywanie zdrowego świata pełnego energii, radości i pozytywnych wibracji.  Po wielu próbach i błędach zrozumiałam, że jedzenie nie ma jedynie zapchać głodnego żołądka, ale ma nas odżywiać, dawać energię i dobre samopoczucie. Wyruszyłam w fascynującą podróż dbania o własne zdrowie i organizm. Przeszłam na drugą stronę odżywiania i nigdy już nie mam zamiaru wracać – czuję się  teraz fantastycznie,  tryskam optymizmem i mam mnóstwo energii. Właśnie dlatego że sama kiedyś przeszłam długą drogę do zdrowego stylu odżywiania, który dał mi same korzyści, chcę podzielić się z Tobą tym, czego się nauczyłam.

Chcesz wyruszyć w podobną podróż?  

Zapraszam. Miło mi Cię tu gościć 🙂

Zapisz się na newsletter i odbierz prezent: PLANER PICIA WODY – piękne papierowe narzędzie gdzie zaznaczysz swoje postępy w piciu wody.

Kliknij na obrazek i pobierz planer:

 

Do zobaczenia 😉